Darbību uzsāk Latvijas AA interneta žurnāls “Vīnoga”

Latvijas Anonīmo alkoholiķu žurnāls “Vīnoga” turpmāk būs pieejams interneta žurnāla formātā https://www.aavinoga.org/Ņemot vērā pēdējā gada pārbaudījumus, jūlija rakstu vadošā tēma ir sapulces tiešsaistes formātā. Gan mīlētas, gan nīstas, tās palīdz uzturēt un pat uzsākt skaidrību neskaitāmiem alkoholiķiem Latvijā un visā pasaulē. Tas kārtējo reizi pierāda, ka Anonīmo alkoholiķu programma ir dzīvotspējīga visdažādākajos apstākļos, kamēr vien ir alkoholiķi, kas vēlas dzīvot skaidrā un darbina šo programmu.

Tagad un turpmāk rakstus varēsiet lasīt četrās sadaļās: Atveseļošanās, Vienotība, Kalpošana un Dzīvesstāsti. Katru mēnesi publicēsim arī Redakcijas sleju, katru nedēļu – kādu citātu no AA literatūras.

Līdzās mūsu pašu – Latvijas AA cilvēku – pieredzes stāstiem latviešu un krievu valodā, interneta žurnālā varēsiet lasīt arī tulkojumus no ārvalstu AA resursiem. Tāpat saturu papildinās pārpublicējumi no iepriekšējo gadu drukātajām “Vīnogām”.

“Vīnoga” ir lieliska iespēja kalpot sadraudzībai un stiprināt savu skaidrību, daloties ar atveseļošanās pieredzi, spēku un cerībām. Sūti savu dzīvesstāstu vai rakstu par atveseļošanās, vienotības vai kalpošanas tēmām uz redakcija.vinoga@gmail.com!