Pirmais Baltijas AA Jauniešu saiets

No 2019. gada 25. līdz 27. oktobrim, Rīgā – Īslande Hotel, Ķīpsalas iela 2, Rīgā notiks pirmais Baltijas AA Jauniešu saiets. Pasākuma norises programma šeit
Tēma – Nāc, kāds esi! Pasākumā paredzēta aizraujoša programma, kur savā pieredzē dalīsies spīkeri no vairāk kā 30 valstīm (tai skaitā Al-Anon), kā arī sieviešu sapulce, vīriešu sapulce, jaunatnācēju sapulces un daudz kas cits (programma pielikumā). Galvenās sapulces tiks tulkotas uz latviešu valodu, bet būs arī sapulces latviešu un krievu valodās.
Vēlamais reģistrācijas ziedojums ir 20Eur (var reģistrēties uz vietas vai caur paypal ziedojumu sūtot uz baltypaa1@gmail.com).
Reģistrācijas ziedojumā iekļauts – kafija, tēja un ūdens bez limita visas dienas, ballīte sestdienas vakarā un visu trīs dienu fantastiskās sapulces un sadraudzība.
Papildus var pieteikties: Piektdienas vakara pusdienās (atsevišķa samaksa – 20 Eur, vietu skaits ierobežots. Cenā ietilpst plašs ēdiena klāsts – salāti, zupa, otrie ēdieni, deserts u.c., norises vieta: Īslande hotel, viesnīcas restorāns; Pieteikuma veidlapa: https://forms.gle/w6c5oovRHCdeTxCF8) un  Piektdienas vakara izklaidei (atsevišķa samaksa – 10 Eur, vietu skaits ierobežots. Norises vieta: Īslande hotel, būs bolings, gaisa hokejs, šautriņmešana, biljards, karaoke un daudz kas cits! Pieteikuma veidlapa: https://forms.gle/EGxDDfNCxhYYXH8k6).
Gaidīsim visus, kas vēlas piedalīties šajā jautrajā un burvīgajā pasākumā, neviens nav lieks!
Pasākums ir atvērts, piedalīties var arī Al-Anon, Al-ateen un jebkurš cits, kuram ir interese par AA sadraudzību. 🙂 Vairāk informācijas www.baltypaa.org Sazināties ar mums var pa tālruni 29487453 vai rakstot baltypaa1@gmail.com