Nepieciešama palīdzība?    Zvani 27333523    raksti: aa@aa.org.lv 

ENG
RU

Medijiem

Pastāv maldīgs uzskats, ka tikai tāpēc, ka esam anonīmi, mēs nevēlamies, lai par mums uzzinātu plašāka sabiedrība. Patiesībā ir tieši pretēji. Mums pašiem kā AA biedriem ir svarīgi saglabāt anonimitāti, taču mēs neesam slepena organizācija.

Daudzi no mums pirmo reizi uzzināja par AA tieši no žurnālu un avīžu rakstiem, raidījumiem televīzijā, radio un internetā. Medijos pieejamā informācija par to, kā atrast AA, ir glābusi ne vienu vien dzīvību.

Kāpēc mēs esam anonīmi?

Anonimitātes princips ir aizsargājis mūsu sadraudzību visas tās pastāvēšanas vēsturē.

Mēs zinām, cik varētu būt grūti atzīt savu problēmu. Bailes no publiska nosodījuma var atturēt kādu meklēt palīdzību.

Neatkarīgi no tā, vai mūsu dzīves raksturo publiski panākumi vai pazemojoši skandāli, anonimitātes princips garantē vienlīdzību alkoholisma priekšā. Mēs esam un paliekam cilvēki, kuriem alkohols sagādāja problēmas – neatkarīgi no mantiskā stāvokļa, sabiedriskā statusa vai kultūras atšķirībām.

Tāpat mēs uzskatām, ka mums nevajadzētu nodarboties ar sevis reklamēšanu. Mēs nedomājam, ka esam labāki par citiem vai ka mūsu rīcībā ir vienīgais alkoholisma risinājums. Daudz vairāk mēs priecājamies, ja mūs iesaka mūsu draugi, kas paši nav alkoholiķi. 

Tieši šī iemesla dēļ mēs labprāt sadarbojamies ar mediju pārstāvjiem, stāstām savu pieredzi, atbildam uz jautājumiem, piedalāmies raidījumos un pārraidēs – ar nosacījumu, ka mūsu sejas un uzvārdi neparādīsies publiskā apritē. Tādējādi mēs ceram, ka tieši mūsu pieredze – nevis mūsu publiskās personības – var pamudināt citus meklēt palīdzību.

Lai uzzinātu vairāk par AA, lūdzu, sazinieties ar mūsu biroju:

ANONĪMO ALKOHOLIĶU BIROJS
Baltā ielā 7, Rīgā Tālrunis: 27092786
Epasts: birojs@aa.org.lv

Pievienot ziedojumu