Saskaņā ar MK 06.11.2020. rīkojumu Nr. 655 par ārkārtējās situācijas izsludināšanas 5. punktu ārkārtējās situācijas laikā tiek atcelti visi publiskie pasākumi klātienē.

Nepieciešamības gadījumā lūdzam izmantot mūsu informatīvās palīdzības tālruni 27333523 un  Jums tuvāko grupu kontaktinformāciju.

Aicinām sekot aktuālai informācijai par iespējām apmeklēt aa tiešsaistes interneta sapulces sadaļā NOTIKUMI

 

Kopējā online maratonsapulce

Spulces laiks 19:00-21:00

Sapulcei iespējams pievienoties, izmantojot  saiti https://meet.google.com/szm-hzxy-nvt

Lasīt vairāk >

Spied šeit, lai šķirotu pēc dienas un vietas
Atzīmē, kura pilsēta interesē
Atzīmē, kuras dienas interesē

AA sapulču informācija

  • Rīta grupa – Rīga

    trešdien, 08:00 Adrese: Deglava ielā 10 (ieeja pa šauriem vārtiņiem, no pagalma puses1.stāvā) Kontaktinformācija: Juris 29222857, ritagrupa@inbox.lv

  • BKAA – Rīga

    trešdien, 18:00 Adrese: Bārdziņu ielā 2, Lūgums ņemt līdzi Lielo grāmatu Kontaktinformācija: 26994028 Kristīne, 29274964 Tairs

  • Izvēle – Rīga

    trešdien, 18:00 Adrese: Baltāsbaznīcas ielā 52 1stāvā Kontaktinformācija: Rita 26817391, Tatjana 25269460

  • Savējie – Aizpute

    trešdien, 18:00 Adrese: Kuldīgas iela 3, Vecā katoļu baznīca Kontaktinformācija: Edgars 28924474, Sandija 24802071

  • Majak – Rīga

    trešdien, 18:30 Adrese: Dzērbenes iela 14 - 25kab Kontaktinformācija: majakaa@inbox.lv, Vadims 26063306, Vladimirs 29526462

  • Skaidrais ceļš – Rīga

    trešdien, 19:00 Adrese: Mazā Pils iela 2, Rīga Kontaktinformācija: Andris 24791551, birojs007@inbox.lv, Māris 28485237

  • Vozroždenije – Daugavpils

    trešdien, 19:00 Adrese: Mazā Dārza iela 1 Kontaktinformācija: 20173839 Sergejs, 25874819, 26866550 Valērijs, d-pils-aa@inbox.lv

  • Vendene – Cēsis

    trešdien, 19:00 Adrese: Bērzaines ielā 18 Sociālā dienesta telpās 3 stāvā Kontaktinformācija: Atis 26166315 (LMT), Edvīns 29242560, espero@e-apollo.lv

  • Pludiņš – Bauska

    trešdien, 19:00 Adrese: Sporta iela 16 Bauskas stadionā zem tribīnēm atpūtas telpās Kontaktinformācija: 20064282, 28833866, olita44@inbox.lv

  • Žizņ – Olaine

    trešdien, 19:00 Adrese: Katoļu baznīcas telpās Zemgales ielā 7 Kontaktinformācija: 27575866 Tatjana

  • Vindava – Ventspils

    trešdien, 19:00 Adrese: Raiņa iela 16 Kontaktinformācija: Haralds 29644103, Jeļena 29514330, legun@inbox.lv

  • Parus – Rīga

    trešdien, 19:00 Adrese: Marupes iela 14 puspagrabstavā pedejais kabinets pa kreisi Kontaktinformācija: Olga 26372717, Viktors 26809307, Vitalijs 28865201

  • Sauleskalns – Talsi

    trešdien, 19:00 Adrese: Kalna iela 4 (ieeja no parka puses) Kontaktinformācija: aa_talsi@inbox.lv, Gatis 26328191, Normunds 28620882

  • Sala – Salaspils

    trešdien, 19:00 Adrese: ja gadās nokavēt sapulces sākumu zvanīt 29988434 lai iekļutu telpās, Salaspils novada socālā centra telpās, Skolas ielā 7 (pretī Maximai) Kontaktinformācija: Nils 29988434 sala.salaspils@inbox.lv, Uldis 26532989

  • Rīta grupa – Rīga

    ceturtdien, 08:00 Adrese: Deglava ielā 10 (ieeja pa šauriem vārtiņiem, no pagalma puses1.stāvā) Kontaktinformācija: Juris 29222857, ritagrupa@inbox.lv, Romāns 28209658

  • Rīta grupa Liepājā

    ceturtdien, 08:30 Adrese: Flotes iela 7 Kontaktinformācija: Aldis 29116567, Dmitrijs 25629151

  • Dienas grupa – Rīga

    ceturtdien, 12:00 Adrese: Akas iela 13, Latvijas Apvienotās metodistu baznīcas Rīgas 1. draudzes ēkas telpās, pa kreisi), Sadraudzības istabā (otrajā stāvā Kontaktinformācija: Marija 27511773, Vladimirs 26090856

  • Dzintarlāse – Liepāja

    ceturtdien, 18:00 Adrese: Friča Brīvzemnieka iela 54 Kontaktinformācija: aa.liepaja@inbox.lv, Inga 29634958, Valdis 26332320

  • AA grupa – Lielvārde

    ceturtdien, 18:30 Adrese: Ausekļa iela 3 Sociālā dienas aprūpes centra telpās Kontaktinformācija: 26315006 Māris

  • Jauniešu grupa – Rīga

    ceturtdien, 18:30 Adrese: Klostera iela 4 Kontaktinformācija: latypaa@gmail.com Rolands 29487453

  • Nadežda – Rīga

    ceturtdien, 19:00 Adrese: Bārddziņu iela 2 Kontaktinformācija: Olga 26947565, Pjotrs 26862226

  • Ausma – Tukums

    ceturtdien, 19:00 Adrese: Tukuma luteriskās baznīcas draudzes namā (Brīvības laukumā 1) Kontaktinformācija: Ainārs 26304844, Sandijs 26447621

  • Sākums – Jelgava

    ceturtdien, 19:00 Adrese: Lielā iela 22a Sv.Annas baznīca draudzes māja Kontaktinformācija: +371 23220400

  • Saule – Sigulda

    ceturtdien, 19:00 Adrese: Rigas iela 1, Sigulda Kontaktinformācija: 29334859 Astrīda

  • Vēstnesis – Līgatne

    ceturtdien, 19:00 Adrese: Spriņģu ielā 7 (sociālās aprūpes centra telpās) Kontaktinformācija: 26994028 Kristīne, 28601430 Andis

  • Dārza grupa – Rīga

    ceturtdien, 19:00 Adrese: Mārtiņa draudzes draudzes namā (pretīm Latvijas Bankas naudas glabātavai), Mārtiņa ielā 3 Kontaktinformācija: 22017831Ilze, 26550318 Inguna, darzaiela@inbox.lv

  • Pagrieziena punkts – Rīga

    ceturtdien, 19:00 Adrese: Katoļu ielā 14 (Betlēmes žēlsirdības māja) otrā stāva pirmajā telpā Kontaktinformācija: Helmuts 25926059, Juris 29222857, pagriezienapunktsBM@gmail.com

  • Pričal ( Причал )- Rīga

    ceturtdien, 19:00 Adrese: Baltāsbaznīcas ielā 52 Kontaktinformācija: Marina - 26700114, prichal.aa@inbox.lv, Valentīna - 27164665

  • Saulkrasti

    ceturtdien, 19:00 Adrese: Skultes baznīca Kontaktinformācija: Rita 26817391, Sandris 29299356

  • 12 soļu grupa – Online (internetā)

    ceturtdien, 20:00 Kontaktinformācija: solusapulce@gmail.com

  • Sveču sapulce – Rīga

    ceturtdien, 20:00 Adrese: Marupes iela 14 puspagrabstavā pedejais kabinets pa kreisi Kontaktinformācija: Normunds 29144852

  • Rīta grupa – Rīga

    piektdien, 08:00 Adrese: Deglava ielā 10 (ieeja pa šauriem vārtiņiem, no pagalma puses1.stāvā) Kontaktinformācija: Juris 29222857, ritagrupa@inbox.lv

  • Šag za šagom / Шаг за шагом – Liepāja

    piektdien, 18:00 Adrese: Flotes ielā 7 Atkarību profilakses centrā Kontaktinformācija: 25938779 Tatjana

  • Vindava – Ventspils

    piektdien, 18:00 Adrese: Raiņa iela 16 Kontaktinformācija: Jeļena 29514330, Soļu sapulce Andris 27865141, Tatjana 26819068

  • Magnēts – Jelgava

    piektdien, 18:30 Adrese: Oskara Kalpaka ielā 16. 205. kab Kontaktinformācija: 23220400, AAJelgavaMagnets@gmail.com

  • Pakāpieni – Talsi

    piektdien, 18:30 Adrese: Anša Lerha-Puškaiša iela 1 Kontaktinformācija: 26593725 Edvīns, 26809127 Ainārs

  • Vibor – Rīga

    piektdien, 19:00 Adrese: Meža prospekts 86 Rīgas Kristus Karaļa katoļu baznīcas draudzes mājā Kontaktinformācija: Mihails 26670537, Valērijs 29627553, viboraa@inbox.lv

  • Parus – Rīga

    piektdien, 19:00 Adrese: Marupes iela 14 puspagrabstavā pedejais kabinets pa kreisi Kontaktinformācija: Olga 26372717, Viktors 26809307, Vitalijs 28865201

  • Apziņa – Rīga

    piektdien, 19:00 Adrese: Bruņinieku iela 10a, Pestīšanas armijas telpās Kontaktinformācija: 27295399 Ieva, Andris 27175405, apzina_grupa@inbox.lv, Valdis 27178636, Vita 29458337

  • Vizulis – Iecava

    piektdien, 19:00 Adrese: Rīgas ielā 23 (Pestīšanas armijas telpās) Kontaktinformācija: +371 28833866 Arnis

  • Ulibka ( Улыбка ) – Rīga, Iļģuciems

    piektdien, 19:00 Adrese: 12. kab, Daugavgrīvas ielā 112 Kontaktinformācija: 26237671 Vladimirs, 26832131 Svetlana

  • English meeting – Rīga

    piektdien, 19:00 Adrese: Anglikāņu st. 2, ST.Saviour Kontaktinformācija: Stephen +371 26533374, Zane +371 20150722

  • Valka

    sestdien, 00:00 Kontaktinformācija: Ar AA saistītos jautājumos lūdzu zvanīt 29265888

  • Rīta grupa – Rīga

    sestdien, 09:00 Adrese: Deglava ielā 10 (ieeja pa šauriem vārtiņiem, no pagalma puses1.stāvā) Kontaktinformācija: Anna 28710756, ritagrupa@inbox.lv

  • Imanta – Rīga

    sestdien, 10:00 Adrese: 3. korpuss, Dienas centrā „Mēs”, Imantas 8. līnija 1 Kontaktinformācija: Aivars 29276358, Juris 27068106

  • Majak – Rīga

    sestdien, 11:00 Adrese: Dzērbenes iela 14 - 25kab Kontaktinformācija: majakaa@inbox.lv, Vadims 26063306, Vladimirs 29526462

  • Nadežda – Rīga

    sestdien, 17:00 Adrese: Bārddziņu iela 2 Kontaktinformācija: Olga 26947565, Pjotrs 26862226

  • Jauniešu grupa – Rīga

    sestdien, 18:00 Adrese: Klostera iela 4 Kontaktinformācija: latypaa@gmail.com, Rolands 29487453

  • Vozroždenije – Daugavpils

    sestdien, 19:00 Adrese: Mazā Dārza iela 1 Kontaktinformācija: 20173839 Sergejs, 25874819, 26866550 Valērijs, d-pils-aa@inbox.lv

  • Skrīveri

    svētdien, 10:00 Adrese: Stacijas laukumā 1skolas ēka ieeja no stadiona puses Kontaktinformācija: Mārtiņš 20166767

  • Pričal ( Причал )- Rīga

    svētdien, 11:00 Adrese: Baltāsbaznīcas ielā 52 Kontaktinformācija: Marina - 26700114, prichal.aa@inbox.lv, Valentīna - 27164665

  • Bazis 12 – Rīga

    svētdien, 11:00 Adrese: Brīvības gatvē 237/2, Rīgas socialā dienesta Diena centra "Rīdzene" telpās Kontaktinformācija: Sergejs 20440000

  • Ulibka ( Улыбка ) – Rīga, Iļģuciems

    svētdien, 12:00 Adrese: 12. kab, Daugavgrīvas ielā 112, Katra mēneša pirmā svētdiena atklātā sapulce Kontaktinformācija: 26237671 Vladimirs, 26832131 Svetlana

  • Vindava – Ventspils

    svētdien, 12:00 Adrese: Raiņa iela 16 Kontaktinformācija: Haralds 29644103, Jeļena 29514330, legun@inbox.lv

  • S.O.S. – Krāslava

    svētdien, 13:00 Adrese: par sapulces vietu un laiku precizēt zvanot Kontaktinformācija: Andrejs 28729103, Edgars 28697594, Jānis 25806915

  • Ludza

    svētdien, 13:00 Adrese: Raiņa iela 16a Kontaktinformācija: Andrejs T. 29332471, Juris E. 29222857

  • Plostnieks – Jēkabpils

    svētdien, 15:30 Adrese: Brīvības ielā 258a Kontaktinformācija: Ilze 24335561, jekabpils.aa@gmail.com, Jurijs 27136771

  • Svētdienas grupa – Jelgava

    svētdien, 16:00 Adrese: draudzes māja, Lielā iela 22a, Sv.Annas baznīca Kontaktinformācija: +371 23220400

  • Dzimtenīte – Priekule

    svētdien, 16:00 Adrese: Aizputes iela 10, Ev. Lut. Draudzes namā Kontaktinformācija: 26426992

  • Parus – Rīga

    svētdien, 16:00 Adrese: Marupes iela 14 puspagrabstavā pedejais kabinets pa kreisi Kontaktinformācija: Olga 26372717, Viktors 26809307, Vitalijs 28865201

  • Skaidrais ceļš – Rīga

    svētdien, 16:30 Adrese: Mazā Pils iela 2 Kontaktinformācija: Andris 24791551, birojs007@inbox.lv, Māris 28485237

  • Krustceles – Ķekava

    svētdien, 17:00 Adrese: Nākotnes ielā 2 ("Kodola" telpās) Kontaktinformācija: aakrustceles@gmail.com, Ināra 20050522, Zintis 26115843

  • Atveseļošanās ceļš – Liepāja

    svētdien, 17:00 Adrese: Flotes iela 7, liepāja Kontaktinformācija: Edgars 28924474, Lita 26997552, Rodrigo 20504552

  • Skaidrība – Saldus novads, Zaņas pagasts

    svētdien, 17:00 Adrese: Avotu iela 4 Kontaktinformācija: Ivars 20383222

  • Dārza grupa – Rīga

    svētdien, 18:00 Adrese: Mārtiņa draudzes draudzes namā (pretīm Latvijas Bankas naudas glabātavai), Mārtiņa ielā 3 Kontaktinformācija: 22017831Ilze, 26550318 Inguna, darzaiela@inbox.lv

  • Rīta grupa – Rīga

    pirmdien, 08:00 Adrese: Deglava ielā 10, Rīga Kontaktinformācija: Dzintars 29569843, ritagrupa@inbox.lv

  • Rīta grupa Liepājā

    pirmdien, 08:30 Adrese: Flotes iela 7 Kontaktinformācija: Aldis 29116567, Dmitrijs 25629151

  • Dzintarlāse – Liepāja

    pirmdien, 18:00 Adrese: Friča Brīvzemnieka iela 54 Kontaktinformācija: aa.liepaja@inbox.lv, Inga 29634958, Valdis 26332320

  • Cerība – Saldus

    pirmdien, 18:00 Adrese: Avotu iela 12 Kontaktinformācija: Viktors 26189449, Vilnis 29883813

  • 11. soļa grupa

    pirmdien, 18:30 Adrese: Mārtiņa ielā 3 Dārza grupas telpas Kontaktinformācija: 29244544 Mareks, vienpadsmitais.solis@gmail.com

  • Atkarīgie – Jelgava

    pirmdien, 18:30 Adrese: Filozofu ielā 69 slimnīcas “Ģintermuiža” administrācijas korpusa 5stāvā 95 telpā Ieeja ēkā pa centrālo ieeju no Kārklu ielas puses, Katra mēneša pirmajā pirmdienā atklātā sapulce Kontaktinformācija: 28843155

  • Možums – Balvi

    pirmdien, 18:30 Adrese: 3.stāvā), Raiņa ielā 52 (Balvu novada pašvaldības Sociālā dienesta telpās Kontaktinformācija: Aldis 26310796, Olafs 28355636

  • Oāze – Rīga

    pirmdien, 19:00 Adrese: Baltās baznīcas ielā 52 Kontaktinformācija: Ronalds +37127417605

  • Gulbis – Gulbene

    pirmdien, 19:00 Adrese: Dīķu iela 1 Kontaktinformācija: elpers@inbox.lv, Ingus 29140901, Juris 26591402

  • Dialogs – Rīga

    pirmdien, 19:00 Kontaktinformācija: Jānis 25420295, Uz laiku apturēta sapulču norise

  • Sieviešu sapulce – Rīga

    pirmdien, 19:00 Adrese: Anglikāņu baznīcā Anglikāņu iela 2 Rīga Kontaktinformācija: Ilze 22017831, sieviesugrupaaa@gmail.com

  • Avots – Ogre

    pirmdien, 19:00 Adrese: Mālkalnes prospektā 30, Profilakses punkta telpās Kontaktinformācija: aaogre@inbox.lv, Māris 26315006

  • AA grupa Straupe – Straupe

    pirmdien, 19:00 Adrese: Straupes draudzes namā "Kraujās" Kontaktinformācija: Andrejs 28733616, Kristīne 29684634

  • Atziņa – Dobele

    pirmdien, 19:00 Adrese: ieeja no tirgus puses), Kr. Barona 1a (Draudzes mājā Kontaktinformācija: aadobele@inbox.lv, Vilnis 26106569

  • Nadežda – Rīga

    pirmdien, 19:00 Adrese: Bārddziņu iela 2 Kontaktinformācija: Olga 26947565, Pjotrs 26862226

  • Skaidrais ceļš – Rīga

    pirmdien, 19:00 Adrese: Mazā Pils iela 2 Kontaktinformācija: Andris 24791551, birojs007@inbox.lv, Māris 28485237

  • Upe – Ādaži

    pirmdien, 19:00 Adrese: Gaujas iela 13/15 Ādažu slimnīcas ēkā ieeja no pagalma puses pagrabstāvā, NMP brigāžu punkta ieejas durvis Kontaktinformācija: 26340455, 29475172, Atklātā sapulce

  • Vibor – Rīga

    pirmdien, 19:00 Adrese: Meža prospekts 86 Rīgas Kristus Karaļa katoļu baznīcas draudzes mājā Kontaktinformācija: Mihails 26670537, Valērijs 29627553, viboraa@inbox.lv

  • Plosts – Jūrmala

    pirmdien, 19:30 Adrese: Baznīcas iela 13, Dubulti (Draudzes māja), Katra mēneša pēdējā pirmdienā atklātā sapulce Kontaktinformācija: Dzintars 29128376, Gints 29411776

  • 12 soļu grupa – Online (internetā)

    pirmdien, 20:00 Kontaktinformācija: solusapulce@gmail.com

  • Rīta grupa – Rīga

    otrdien, 08:00 Adrese: Deglava ielā 10 (ieeja pa šauriem vārtiņiem, no pagalma puses1.stāvā) Kontaktinformācija: Juris 29222857, ritagrupa@inbox.lv

  • Dienas grupa – Rīga

    otrdien, 12:00 Adrese: Akas iela 13, Latvijas Apvienotās metodistu baznīcas Rīgas 1. draudzes ēkas telpās, pa kreisi), Sadraudzības istabā (otrajā stāvā Kontaktinformācija: Marija 27511773, Vladimirs 26090856

  • Šans – Liepāja

    otrdien, 18:00 Adrese: Brīvzemnieka 54 (Diakonijas telpās) Kontaktinformācija: Dzintra 26523731, Sergejs 28261868, Valdis 26332320

  • Dzimtenīte – Priekule

    otrdien, 18:00 Adrese: Aizputes iela 10, Ev. Lut. Draudzes namā Kontaktinformācija: 26426992

  • Magnēts – Jelgava

    otrdien, 18:30 Adrese: 205. kab, Oskara Kalpaka ielā 16 Kontaktinformācija: 23220400, AAJelgavaMagnets@gmail.com

  • Jauniešu grupa – Rīga

    otrdien, 18:30 Adrese: Klostera iela 4 Kontaktinformācija: latypaa@gmail.com, Rolands 29487453

  • Piena ceļš – Stende

    otrdien, 18:30 Adrese: (ieeja no meža puses), 2. stāvs., Dumpīšu iela 3 Kontaktinformācija: Ivita 22468862 Pēteris 29121076 Edvīns 26593725 stendespienacels@gmail.com

  • Mazie Brāļi – Rīga

    otrdien, 18:30 Adrese: Vidrižu ielā 1c Sociālā dienesta telpās Kontaktinformācija: Aivars E. 29276358, Armands M. 29666144, Atklātā sapulce

  • Ratnieki – Babīte, Salas pagasts

    otrdien, 18:30 Adrese: Sociālās rehabilitācijas centrs Ratnieki Babītes novads Salas pagasts Kontaktinformācija: 25597530 Arkādijs, Gvido 27117725

  • C.M. – Madona

    otrdien, 19:00 Adrese: Parka ielā 4 Kontaktinformācija: 26179474, Edgars 29282236, Jānis 29426484

  • Atrisinājums ir – Ikšķile

    otrdien, 19:00 Adrese: Lūdzu zvanīt Dacei 29138088 Kontaktinformācija: Dace 29138088, Jānis 27599720, Uldis 26532989

  • Bazis 12 – Rīga

    otrdien, 19:00 Adrese: Brīvības gatvē 237/2 Rīgas socialā dienesta Diena centra "Rīdzene" telpās Kontaktinformācija: Sergejs 20440000

  • Stāvie Krasti – Valmiera

    otrdien, 19:00 Adrese: Sv. Sīmaņa Baznīcas draudzes nama 5. telpā, Veides iela 2 Kontaktinformācija: Ainārs 26585688, Smiltenē Andris 28368231

  • Pagrieziena punkts – Rīga

    otrdien, 19:00 Adrese: Katoļu ielā 14 (Betlēmes žēlsirdības māja) otrajā stāvā. Atklāta sapulce Kontaktinformācija: Andrejs 20204010, pagriezienapunktsBM@gmail.com

  • Apziņa – Rīga

    otrdien, 19:00 Adrese: Bruņinieku iela 10a, Pestīšanas armijas telpās Kontaktinformācija: 27295399 Ieva, Andris 27175405, apzina_grupa@inbox.lv, Valdis 27178636, Vita 29458337

  • Ulibka ( Улыбка ) – Rīga, Iļģuciems

    otrdien, 19:00 Adrese: 12. kab, Daugavgrīvas ielā 112 Kontaktinformācija: 26237671 Vladimirs, 26832131 Svetlana, ulybka@inbox.lv

  • Rīta grupa – Rīga

    trešdien, 08:00 Adrese: Deglava ielā 10 (ieeja pa šauriem vārtiņiem, no pagalma puses1.stāvā) Kontaktinformācija: Juris 29222857, ritagrupa@inbox.lv

  • BKAA – Rīga

    trešdien, 18:00 Adrese: Bārdziņu ielā 2, Lūgums ņemt līdzi Lielo grāmatu Kontaktinformācija: 26994028 Kristīne, 29274964 Tairs

  • Izvēle – Rīga

    trešdien, 18:00 Adrese: Baltāsbaznīcas ielā 52 1stāvā Kontaktinformācija: Rita 26817391, Tatjana 25269460

  • Savējie – Aizpute

    trešdien, 18:00 Adrese: Kuldīgas iela 3, Vecā katoļu baznīca Kontaktinformācija: Edgars 28924474, Sandija 24802071

  • Majak – Rīga

    trešdien, 18:30 Adrese: Dzērbenes iela 14 - 25kab Kontaktinformācija: majakaa@inbox.lv, Vadims 26063306, Vladimirs 29526462

  • Skaidrais ceļš – Rīga

    trešdien, 19:00 Adrese: Mazā Pils iela 2, Rīga Kontaktinformācija: Andris 24791551, birojs007@inbox.lv, Māris 28485237

  • Vozroždenije – Daugavpils

    trešdien, 19:00 Adrese: Mazā Dārza iela 1 Kontaktinformācija: 20173839 Sergejs, 25874819, 26866550 Valērijs, d-pils-aa@inbox.lv

  • Vendene – Cēsis

    trešdien, 19:00 Adrese: Bērzaines ielā 18 Sociālā dienesta telpās 3 stāvā Kontaktinformācija: Atis 26166315 (LMT), Edvīns 29242560, espero@e-apollo.lv

  • Pludiņš – Bauska

    trešdien, 19:00 Adrese: Sporta iela 16 Bauskas stadionā zem tribīnēm atpūtas telpās Kontaktinformācija: 20064282, 28833866, olita44@inbox.lv

  • Žizņ – Olaine

    trešdien, 19:00 Adrese: Katoļu baznīcas telpās Zemgales ielā 7 Kontaktinformācija: 27575866 Tatjana

  • Vindava – Ventspils

    trešdien, 19:00 Adrese: Raiņa iela 16 Kontaktinformācija: Haralds 29644103, Jeļena 29514330, legun@inbox.lv

  • Parus – Rīga

    trešdien, 19:00 Adrese: Marupes iela 14 puspagrabstavā pedejais kabinets pa kreisi Kontaktinformācija: Olga 26372717, Viktors 26809307, Vitalijs 28865201

  • Sauleskalns – Talsi

    trešdien, 19:00 Adrese: Kalna iela 4 (ieeja no parka puses) Kontaktinformācija: aa_talsi@inbox.lv, Gatis 26328191, Normunds 28620882

  • Sala – Salaspils

    trešdien, 19:00 Adrese: ja gadās nokavēt sapulces sākumu zvanīt 29988434 lai iekļutu telpās, Salaspils novada socālā centra telpās, Skolas ielā 7 (pretī Maximai) Kontaktinformācija: Nils 29988434 sala.salaspils@inbox.lv, Uldis 26532989

  • Rīta grupa – Rīga

    ceturtdien, 08:00 Adrese: Deglava ielā 10 (ieeja pa šauriem vārtiņiem, no pagalma puses1.stāvā) Kontaktinformācija: Juris 29222857, ritagrupa@inbox.lv, Romāns 28209658

  • Rīta grupa Liepājā

    ceturtdien, 08:30 Adrese: Flotes iela 7 Kontaktinformācija: Aldis 29116567, Dmitrijs 25629151

  • Dienas grupa – Rīga

    ceturtdien, 12:00 Adrese: Akas iela 13, Latvijas Apvienotās metodistu baznīcas Rīgas 1. draudzes ēkas telpās, pa kreisi), Sadraudzības istabā (otrajā stāvā Kontaktinformācija: Marija 27511773, Vladimirs 26090856

  • Dzintarlāse – Liepāja

    ceturtdien, 18:00 Adrese: Friča Brīvzemnieka iela 54 Kontaktinformācija: aa.liepaja@inbox.lv, Inga 29634958, Valdis 26332320

  • AA grupa – Lielvārde

    ceturtdien, 18:30 Adrese: Ausekļa iela 3 Sociālā dienas aprūpes centra telpās Kontaktinformācija: 26315006 Māris

  • Jauniešu grupa – Rīga

    ceturtdien, 18:30 Adrese: Klostera iela 4 Kontaktinformācija: latypaa@gmail.com Rolands 29487453

  • Nadežda – Rīga

    ceturtdien, 19:00 Adrese: Bārddziņu iela 2 Kontaktinformācija: Olga 26947565, Pjotrs 26862226

  • Ausma – Tukums

    ceturtdien, 19:00 Adrese: Tukuma luteriskās baznīcas draudzes namā (Brīvības laukumā 1) Kontaktinformācija: Ainārs 26304844, Sandijs 26447621

  • Sākums – Jelgava

    ceturtdien, 19:00 Adrese: Lielā iela 22a Sv.Annas baznīca draudzes māja Kontaktinformācija: +371 23220400

  • Saule – Sigulda

    ceturtdien, 19:00 Adrese: Rigas iela 1, Sigulda Kontaktinformācija: 29334859 Astrīda

  • Vēstnesis – Līgatne

    ceturtdien, 19:00 Adrese: Spriņģu ielā 7 (sociālās aprūpes centra telpās) Kontaktinformācija: 26994028 Kristīne, 28601430 Andis

  • Dārza grupa – Rīga

    ceturtdien, 19:00 Adrese: Mārtiņa draudzes draudzes namā (pretīm Latvijas Bankas naudas glabātavai), Mārtiņa ielā 3 Kontaktinformācija: 22017831Ilze, 26550318 Inguna, darzaiela@inbox.lv

  • Pagrieziena punkts – Rīga

    ceturtdien, 19:00 Adrese: Katoļu ielā 14 (Betlēmes žēlsirdības māja) otrā stāva pirmajā telpā Kontaktinformācija: Helmuts 25926059, Juris 29222857, pagriezienapunktsBM@gmail.com

  • Pričal ( Причал )- Rīga

    ceturtdien, 19:00 Adrese: Baltāsbaznīcas ielā 52 Kontaktinformācija: Marina - 26700114, prichal.aa@inbox.lv, Valentīna - 27164665

  • Saulkrasti

    ceturtdien, 19:00 Adrese: Skultes baznīca Kontaktinformācija: Rita 26817391, Sandris 29299356

  • 12 soļu grupa – Online (internetā)

    ceturtdien, 20:00 Kontaktinformācija: solusapulce@gmail.com

  • Sveču sapulce – Rīga

    ceturtdien, 20:00 Adrese: Marupes iela 14 puspagrabstavā pedejais kabinets pa kreisi Kontaktinformācija: Normunds 29144852

  • Rīta grupa – Rīga

    piektdien, 08:00 Adrese: Deglava ielā 10 (ieeja pa šauriem vārtiņiem, no pagalma puses1.stāvā) Kontaktinformācija: Juris 29222857, ritagrupa@inbox.lv

  • Šag za šagom / Шаг за шагом – Liepāja

    piektdien, 18:00 Adrese: Flotes ielā 7 Atkarību profilakses centrā Kontaktinformācija: 25938779 Tatjana

  • Vindava – Ventspils

    piektdien, 18:00 Adrese: Raiņa iela 16 Kontaktinformācija: Jeļena 29514330, Soļu sapulce Andris 27865141, Tatjana 26819068

  • Magnēts – Jelgava

    piektdien, 18:30 Adrese: Oskara Kalpaka ielā 16. 205. kab Kontaktinformācija: 23220400, AAJelgavaMagnets@gmail.com

  • Pakāpieni – Talsi

    piektdien, 18:30 Adrese: Anša Lerha-Puškaiša iela 1 Kontaktinformācija: 26593725 Edvīns, 26809127 Ainārs

  • Vibor – Rīga

    piektdien, 19:00 Adrese: Meža prospekts 86 Rīgas Kristus Karaļa katoļu baznīcas draudzes mājā Kontaktinformācija: Mihails 26670537, Valērijs 29627553, viboraa@inbox.lv

  • Parus – Rīga

    piektdien, 19:00 Adrese: Marupes iela 14 puspagrabstavā pedejais kabinets pa kreisi Kontaktinformācija: Olga 26372717, Viktors 26809307, Vitalijs 28865201

  • Apziņa – Rīga

    piektdien, 19:00 Adrese: Bruņinieku iela 10a, Pestīšanas armijas telpās Kontaktinformācija: 27295399 Ieva, Andris 27175405, apzina_grupa@inbox.lv, Valdis 27178636, Vita 29458337

  • Vizulis – Iecava

    piektdien, 19:00 Adrese: Rīgas ielā 23 (Pestīšanas armijas telpās) Kontaktinformācija: +371 28833866 Arnis

  • Ulibka ( Улыбка ) – Rīga, Iļģuciems

    piektdien, 19:00 Adrese: 12. kab, Daugavgrīvas ielā 112 Kontaktinformācija: 26237671 Vladimirs, 26832131 Svetlana

  • English meeting – Rīga

    piektdien, 19:00 Adrese: Anglikāņu st. 2, ST.Saviour Kontaktinformācija: Stephen +371 26533374, Zane +371 20150722

  • Valka

    sestdien, 00:00 Kontaktinformācija: Ar AA saistītos jautājumos lūdzu zvanīt 29265888

  • Rīta grupa – Rīga

    sestdien, 09:00 Adrese: Deglava ielā 10 (ieeja pa šauriem vārtiņiem, no pagalma puses1.stāvā) Kontaktinformācija: Anna 28710756, ritagrupa@inbox.lv

  • Imanta – Rīga

    sestdien, 10:00 Adrese: 3. korpuss, Dienas centrā „Mēs”, Imantas 8. līnija 1 Kontaktinformācija: Aivars 29276358, Juris 27068106

  • Majak – Rīga

    sestdien, 11:00 Adrese: Dzērbenes iela 14 - 25kab Kontaktinformācija: majakaa@inbox.lv, Vadims 26063306, Vladimirs 29526462

  • Nadežda – Rīga

    sestdien, 17:00 Adrese: Bārddziņu iela 2 Kontaktinformācija: Olga 26947565, Pjotrs 26862226

  • Jauniešu grupa – Rīga

    sestdien, 18:00 Adrese: Klostera iela 4 Kontaktinformācija: latypaa@gmail.com, Rolands 29487453

  • Vozroždenije – Daugavpils

    sestdien, 19:00 Adrese: Mazā Dārza iela 1 Kontaktinformācija: 20173839 Sergejs, 25874819, 26866550 Valērijs, d-pils-aa@inbox.lv

  • Skrīveri

    svētdien, 10:00 Adrese: Stacijas laukumā 1skolas ēka ieeja no stadiona puses Kontaktinformācija: Mārtiņš 20166767

  • Pričal ( Причал )- Rīga

    svētdien, 11:00 Adrese: Baltāsbaznīcas ielā 52 Kontaktinformācija: Marina - 26700114, prichal.aa@inbox.lv, Valentīna - 27164665

  • Bazis 12 – Rīga

    svētdien, 11:00 Adrese: Brīvības gatvē 237/2, Rīgas socialā dienesta Diena centra "Rīdzene" telpās Kontaktinformācija: Sergejs 20440000

  • Ulibka ( Улыбка ) – Rīga, Iļģuciems

    svētdien, 12:00 Adrese: 12. kab, Daugavgrīvas ielā 112, Katra mēneša pirmā svētdiena atklātā sapulce Kontaktinformācija: 26237671 Vladimirs, 26832131 Svetlana

  • Vindava – Ventspils

    svētdien, 12:00 Adrese: Raiņa iela 16 Kontaktinformācija: Haralds 29644103, Jeļena 29514330, legun@inbox.lv

  • S.O.S. – Krāslava

    svētdien, 13:00 Adrese: par sapulces vietu un laiku precizēt zvanot Kontaktinformācija: Andrejs 28729103, Edgars 28697594, Jānis 25806915

  • Ludza

    svētdien, 13:00 Adrese: Raiņa iela 16a Kontaktinformācija: Andrejs T. 29332471, Juris E. 29222857

  • Plostnieks – Jēkabpils

    svētdien, 15:30 Adrese: Brīvības ielā 258a Kontaktinformācija: Ilze 24335561, jekabpils.aa@gmail.com, Jurijs 27136771

  • Svētdienas grupa – Jelgava

    svētdien, 16:00 Adrese: draudzes māja, Lielā iela 22a, Sv.Annas baznīca Kontaktinformācija: +371 23220400

  • Dzimtenīte – Priekule

    svētdien, 16:00 Adrese: Aizputes iela 10, Ev. Lut. Draudzes namā Kontaktinformācija: 26426992

  • Parus – Rīga

    svētdien, 16:00 Adrese: Marupes iela 14 puspagrabstavā pedejais kabinets pa kreisi Kontaktinformācija: Olga 26372717, Viktors 26809307, Vitalijs 28865201

  • Skaidrais ceļš – Rīga

    svētdien, 16:30 Adrese: Mazā Pils iela 2 Kontaktinformācija: Andris 24791551, birojs007@inbox.lv, Māris 28485237

  • Krustceles – Ķekava

    svētdien, 17:00 Adrese: Nākotnes ielā 2 ("Kodola" telpās) Kontaktinformācija: aakrustceles@gmail.com, Ināra 20050522, Zintis 26115843

  • Atveseļošanās ceļš – Liepāja

    svētdien, 17:00 Adrese: Flotes iela 7, liepāja Kontaktinformācija: Edgars 28924474, Lita 26997552, Rodrigo 20504552

  • Skaidrība – Saldus novads, Zaņas pagasts

    svētdien, 17:00 Adrese: Avotu iela 4 Kontaktinformācija: Ivars 20383222

  • Dārza grupa – Rīga

    svētdien, 18:00 Adrese: Mārtiņa draudzes draudzes namā (pretīm Latvijas Bankas naudas glabātavai), Mārtiņa ielā 3 Kontaktinformācija: 22017831Ilze, 26550318 Inguna, darzaiela@inbox.lv

  • Rīta grupa – Rīga

    pirmdien, 08:00 Adrese: Deglava ielā 10, Rīga Kontaktinformācija: Dzintars 29569843, ritagrupa@inbox.lv

  • Rīta grupa Liepājā

    pirmdien, 08:30 Adrese: Flotes iela 7 Kontaktinformācija: Aldis 29116567, Dmitrijs 25629151

  • Dzintarlāse – Liepāja

    pirmdien, 18:00 Adrese: Friča Brīvzemnieka iela 54 Kontaktinformācija: aa.liepaja@inbox.lv, Inga 29634958, Valdis 26332320

  • Cerība – Saldus

    pirmdien, 18:00 Adrese: Avotu iela 12 Kontaktinformācija: Viktors 26189449, Vilnis 29883813

  • 11. soļa grupa

    pirmdien, 18:30 Adrese: Mārtiņa ielā 3 Dārza grupas telpas Kontaktinformācija: 29244544 Mareks, vienpadsmitais.solis@gmail.com

  • Atkarīgie – Jelgava

    pirmdien, 18:30 Adrese: Filozofu ielā 69 slimnīcas “Ģintermuiža” administrācijas korpusa 5stāvā 95 telpā Ieeja ēkā pa centrālo ieeju no Kārklu ielas puses, Katra mēneša pirmajā pirmdienā atklātā sapulce Kontaktinformācija: 28843155

  • Možums – Balvi

    pirmdien, 18:30 Adrese: 3.stāvā), Raiņa ielā 52 (Balvu novada pašvaldības Sociālā dienesta telpās Kontaktinformācija: Aldis 26310796, Olafs 28355636

  • Oāze – Rīga

    pirmdien, 19:00 Adrese: Baltās baznīcas ielā 52 Kontaktinformācija: Ronalds +37127417605

  • Gulbis – Gulbene

    pirmdien, 19:00 Adrese: Dīķu iela 1 Kontaktinformācija: elpers@inbox.lv, Ingus 29140901, Juris 26591402

  • Dialogs – Rīga

    pirmdien, 19:00 Kontaktinformācija: Jānis 25420295, Uz laiku apturēta sapulču norise

  • Sieviešu sapulce – Rīga

    pirmdien, 19:00 Adrese: Anglikāņu baznīcā Anglikāņu iela 2 Rīga Kontaktinformācija: Ilze 22017831, sieviesugrupaaa@gmail.com

  • Avots – Ogre

    pirmdien, 19:00 Adrese: Mālkalnes prospektā 30, Profilakses punkta telpās Kontaktinformācija: aaogre@inbox.lv, Māris 26315006

  • AA grupa Straupe – Straupe

    pirmdien, 19:00 Adrese: Straupes draudzes namā "Kraujās" Kontaktinformācija: Andrejs 28733616, Kristīne 29684634

  • Atziņa – Dobele

    pirmdien, 19:00 Adrese: ieeja no tirgus puses), Kr. Barona 1a (Draudzes mājā Kontaktinformācija: aadobele@inbox.lv, Vilnis 26106569

  • Nadežda – Rīga

    pirmdien, 19:00 Adrese: Bārddziņu iela 2 Kontaktinformācija: Olga 26947565, Pjotrs 26862226

  • Skaidrais ceļš – Rīga

    pirmdien, 19:00 Adrese: Mazā Pils iela 2 Kontaktinformācija: Andris 24791551, birojs007@inbox.lv, Māris 28485237

  • Upe – Ādaži

    pirmdien, 19:00 Adrese: Gaujas iela 13/15 Ādažu slimnīcas ēkā ieeja no pagalma puses pagrabstāvā, NMP brigāžu punkta ieejas durvis Kontaktinformācija: 26340455, 29475172, Atklātā sapulce

  • Vibor – Rīga

    pirmdien, 19:00 Adrese: Meža prospekts 86 Rīgas Kristus Karaļa katoļu baznīcas draudzes mājā Kontaktinformācija: Mihails 26670537, Valērijs 29627553, viboraa@inbox.lv

  • Plosts – Jūrmala

    pirmdien, 19:30 Adrese: Baznīcas iela 13, Dubulti (Draudzes māja), Katra mēneša pēdējā pirmdienā atklātā sapulce Kontaktinformācija: Dzintars 29128376, Gints 29411776

  • 12 soļu grupa – Online (internetā)

    pirmdien, 20:00 Kontaktinformācija: solusapulce@gmail.com

  • Rīta grupa – Rīga

    otrdien, 08:00 Adrese: Deglava ielā 10 (ieeja pa šauriem vārtiņiem, no pagalma puses1.stāvā) Kontaktinformācija: Juris 29222857, ritagrupa@inbox.lv

  • Dienas grupa – Rīga

    otrdien, 12:00 Adrese: Akas iela 13, Latvijas Apvienotās metodistu baznīcas Rīgas 1. draudzes ēkas telpās, pa kreisi), Sadraudzības istabā (otrajā stāvā Kontaktinformācija: Marija 27511773, Vladimirs 26090856

  • Šans – Liepāja

    otrdien, 18:00 Adrese: Brīvzemnieka 54 (Diakonijas telpās) Kontaktinformācija: Dzintra 26523731, Sergejs 28261868, Valdis 26332320

  • Dzimtenīte – Priekule

    otrdien, 18:00 Adrese: Aizputes iela 10, Ev. Lut. Draudzes namā Kontaktinformācija: 26426992

  • Magnēts – Jelgava

    otrdien, 18:30 Adrese: 205. kab, Oskara Kalpaka ielā 16 Kontaktinformācija: 23220400, AAJelgavaMagnets@gmail.com

  • Jauniešu grupa – Rīga

    otrdien, 18:30 Adrese: Klostera iela 4 Kontaktinformācija: latypaa@gmail.com, Rolands 29487453

  • Piena ceļš – Stende

    otrdien, 18:30 Adrese: (ieeja no meža puses), 2. stāvs., Dumpīšu iela 3 Kontaktinformācija: Ivita 22468862 Pēteris 29121076 Edvīns 26593725 stendespienacels@gmail.com

  • Mazie Brāļi – Rīga

    otrdien, 18:30 Adrese: Vidrižu ielā 1c Sociālā dienesta telpās Kontaktinformācija: Aivars E. 29276358, Armands M. 29666144, Atklātā sapulce

  • Ratnieki – Babīte, Salas pagasts

    otrdien, 18:30 Adrese: Sociālās rehabilitācijas centrs Ratnieki Babītes novads Salas pagasts Kontaktinformācija: 25597530 Arkādijs, Gvido 27117725

  • C.M. – Madona

    otrdien, 19:00 Adrese: Parka ielā 4 Kontaktinformācija: 26179474, Edgars 29282236, Jānis 29426484

  • Atrisinājums ir – Ikšķile

    otrdien, 19:00 Adrese: Lūdzu zvanīt Dacei 29138088 Kontaktinformācija: Dace 29138088, Jānis 27599720, Uldis 26532989

  • Bazis 12 – Rīga

    otrdien, 19:00 Adrese: Brīvības gatvē 237/2 Rīgas socialā dienesta Diena centra "Rīdzene" telpās Kontaktinformācija: Sergejs 20440000

  • Stāvie Krasti – Valmiera

    otrdien, 19:00 Adrese: Sv. Sīmaņa Baznīcas draudzes nama 5. telpā, Veides iela 2 Kontaktinformācija: Ainārs 26585688, Smiltenē Andris 28368231

  • Pagrieziena punkts – Rīga

    otrdien, 19:00 Adrese: Katoļu ielā 14 (Betlēmes žēlsirdības māja) otrajā stāvā. Atklāta sapulce Kontaktinformācija: Andrejs 20204010, pagriezienapunktsBM@gmail.com

  • Apziņa – Rīga

    otrdien, 19:00 Adrese: Bruņinieku iela 10a, Pestīšanas armijas telpās Kontaktinformācija: 27295399 Ieva, Andris 27175405, apzina_grupa@inbox.lv, Valdis 27178636, Vita 29458337

  • Ulibka ( Улыбка ) – Rīga, Iļģuciems

    otrdien, 19:00 Adrese: 12. kab, Daugavgrīvas ielā 112 Kontaktinformācija: 26237671 Vladimirs, 26832131 Svetlana, ulybka@inbox.lv

  • Rīta grupa – Rīga

    trešdien, 08:00 Adrese: Deglava ielā 10 (ieeja pa šauriem vārtiņiem, no pagalma puses1.stāvā) Kontaktinformācija: Juris 29222857, ritagrupa@inbox.lv

  • BKAA – Rīga

    trešdien, 18:00 Adrese: Bārdziņu ielā 2, Lūgums ņemt līdzi Lielo grāmatu Kontaktinformācija: 26994028 Kristīne, 29274964 Tairs

  • Izvēle – Rīga

    trešdien, 18:00 Adrese: Baltāsbaznīcas ielā 52 1stāvā Kontaktinformācija: Rita 26817391, Tatjana 25269460

  • Savējie – Aizpute

    trešdien, 18:00 Adrese: Kuldīgas iela 3, Vecā katoļu baznīca Kontaktinformācija: Edgars 28924474, Sandija 24802071

  • Majak – Rīga

    trešdien, 18:30 Adrese: Dzērbenes iela 14 - 25kab Kontaktinformācija: majakaa@inbox.lv, Vadims 26063306, Vladimirs 29526462

  • Skaidrais ceļš – Rīga

    trešdien, 19:00 Adrese: Mazā Pils iela 2, Rīga Kontaktinformācija: Andris 24791551, birojs007@inbox.lv, Māris 28485237

  • Vozroždenije – Daugavpils

    trešdien, 19:00 Adrese: Mazā Dārza iela 1 Kontaktinformācija: 20173839 Sergejs, 25874819, 26866550 Valērijs, d-pils-aa@inbox.lv

  • Vendene – Cēsis

    trešdien, 19:00 Adrese: Bērzaines ielā 18 Sociālā dienesta telpās 3 stāvā Kontaktinformācija: Atis 26166315 (LMT), Edvīns 29242560, espero@e-apollo.lv

  • Pludiņš – Bauska

    trešdien, 19:00 Adrese: Sporta iela 16 Bauskas stadionā zem tribīnēm atpūtas telpās Kontaktinformācija: 20064282, 28833866, olita44@inbox.lv

  • Žizņ – Olaine

    trešdien, 19:00 Adrese: Katoļu baznīcas telpās Zemgales ielā 7 Kontaktinformācija: 27575866 Tatjana

  • Vindava – Ventspils

    trešdien, 19:00 Adrese: Raiņa iela 16 Kontaktinformācija: Haralds 29644103, Jeļena 29514330, legun@inbox.lv

  • Parus – Rīga

    trešdien, 19:00 Adrese: Marupes iela 14 puspagrabstavā pedejais kabinets pa kreisi Kontaktinformācija: Olga 26372717, Viktors 26809307, Vitalijs 28865201

  • Sauleskalns – Talsi

    trešdien, 19:00 Adrese: Kalna iela 4 (ieeja no parka puses) Kontaktinformācija: aa_talsi@inbox.lv, Gatis 26328191, Normunds 28620882

  • Sala – Salaspils

    trešdien, 19:00 Adrese: ja gadās nokavēt sapulces sākumu zvanīt 29988434 lai iekļutu telpās, Salaspils novada socālā centra telpās, Skolas ielā 7 (pretī Maximai) Kontaktinformācija: Nils 29988434 sala.salaspils@inbox.lv, Uldis 26532989